Главная - Новости - Процентні депозити: що варто не забуватиPosted: 06 Июля, 2021

Процентні депозити: що варто не забувати

Причёски и стрижки - Новости красоты

процентні депозитиВ числі кращих фінансових інструментів на сьогоднішній день безумовно є депозит. В наші дні зустрічається чимало видів депозитних внесків, з яких виявляється досить складно підібрати той, який підійшов би за всіма параметрами, оскільки кожен з них володіє своїми унікальними перевагами. Де та як краще обрати процентні депозити в банках України сьогодні, а також які умови підійдуть найкраще? В даному невеликому матеріалі спробуємо привідкрити завісу незвіданого.

Українські банківські установи оперують двома категоріями депозитних вкладів

Депозит до запитання повертається на першу вимогу клієнта та не має періоду зберігання.

Депозит на певний термін. Даний вид депозиту не такий ліквідний, як інший, але при цьому він приносить більш високий процентний дохід.

Депозити фізичних осіб та види збережень

Основні види доступних сьогодні депозитних внесків:

  1. Для співробітників банку чи студентів часто пропонуються депозити спеціалізованого виду, які передбачають особливі умови.
  2. У разі потреби відкрити рахунок не виключно в гривні підійде депозит валютного виду. Обираючи такий вид внеску клієнти отримують змогу зберегти власні накопичення у випадку раптового падіння курсу гривні.
  3. Мультивалютний депозит створений для тих, хто хоче проводити періодичну конвертацію коштів з однієї валюти в іншу без втрати вже нарахованих відсотків.
  4. Якщо немає бажання бігти за значними ставками відсотків, тоді ідеальним для вас буде ощадний депозитний вклад. В деяких банківських установах нараховані відсотки додаються до головної суми вкладу, тим самим збільшуючи його. Сума коштів надходить на рахунок при наступному надходженні відсотків.
  5. Якщо метою є елементарний збір коштів для певної мети, тоді вам підійде накопичувальний депозит. Цей особливий вид депозиту регулярно поповнюється і є найбільш вдалим рішенням при наявності бажання купити житло чи транспортний засіб.
  6. Депозит розрахункового виду підійде для тих, хто бажає не лише елементарно зберігати власні кошти в банківській установі, але й щомісячно чи в інші терміни отримувати виплату за ним.

Депозитний рахунок: чи варто відкривати?

Для бажаючих надійно вкласти свої кошти та змусити їх трудитися на себе депозитне рішення є найбільш вигідним варіантом. Максимально актуально для тих громадян, які мають бажання правильно навчитися відкладати копійку. Потрібно просто з максимальною відповідальністю зважувати всі плюси та недоліки, і вибирати найбільш надійний банк.
Читайте:


Причёски и стрижки:

News image

Причёска и жемчуг

Бусы из жемчуга – одно из древних украшений, которое и в нынешние времена остается в почете.

News image

Що відомо про альтернативний протеїн

Дієта дає змогу багатьом людям покращувати здоров’я, повертати омріяну молодість та дотримуватись гарного самопочуття. Одним з найлегших варіантів опт...

News image

Прическа каскад: вечная классика

У парикмахеров часто присутствует практически магическое шестое чувство.

News image

Первая седина

Увидев в зеркале первую седину, огорчается каждая женщина.

News image

Оттеночные шампуни для волос

Мечта каждой девушки – ежедневно изменять свой образ. Но такие эксперименты отражаются, прежде всего, на здоровье и внешнем виде.

News image

Как помочь волосам зимой?

Вы никогда не задумывались, почему зимой недовольство прической возникает чаще, чем в другое время года?

Модные советы:

Прически для азиатского круглого лица

News image

Азиаткам повезло: у них от рождения роскошные волосы – темные, густые, прямые, обычно темно-коричневого или черного цвета.

Классическая стрижка каре

News image

Изобретение каре приписывают древним египтянам. На протяжении нескольких веков причёска типа каре была характерна скорее для мужчин.

Авторизация

forgot password? Register

Для мужчин:

Седые волосы… вынужденный имидж

News image

Поседение – проблема, с которой каждый мужчина сталкивается рано или поздно.

Подробнее...

Как найти «своего» парикмахера

News image

Как шутят француженки: порой найти хорошего парикмахера гораздо сложнее, чем удачно выйти замуж.

Подробнее...